Ak Parti Destan Yazacak

19-06-2018
.

.

AK Parti Niğde milletvekili adayları, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Niğde İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Ak Parti’ye teveccühün gittikleri her yerde çok net kendini gösterdiğini belirterek, 24 Haziran’da Türkiye’de istikrarın Devam edeceği belirtildi.

Ak Parti Niğde Milletvekili adayları Yavuz Ergun, Selim Gültekin ve Sedat Çağlar, Niğde’nin bütün köylerini, kasabalarını, ilçelerini, mahallelerini ziyaret ediyor.  Ülkenin 16 yıldır geldiği noktanın görmezden gelinemeyeceğini belirten vatandaşlar, 24 Haziran’da güçlü bir destekte bulunacaklarını belirtiyor.

Milletvekili adayları; 24 Haziran seçimleri ile beraber ezber bozan bir anlayışla demokrasisini daha da geliştiren, ekonomisini daha da  büyüten ve bütün vatandaşların refahtan daha fazla pay alacağı , her anlamda güçlenmiş bir Türkiye için yine yola çıktıklarını belirterek vatandaşlardan destek talep ediyorlar.

Milletvekili adayları, bu seçimin önemini anlatarak,  artık Türkiye'nin zaman kaybına tahammülü olmadığını belirterek, "Yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi birlikte ekonomik büyümemizde, dünyada güçlü ülkeler arasına girme yarışında ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 16 yıldır yaptıklarımızı taçlandırma zamanı gelmiştir. 24 Haziran’da yapacağımız Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde halkımızın desteğiyle Türkiye şahlanacaktır. Bizler halka hizmeti önceliyoruz.  Vesayet odaklarından Türkiye’yi kurtararak şahlanış dönemine geçtik. 1 hafta sonra yapılacak seçimler ile birlikte ülkemiz istikrarını sürdürecektir. İlimiz hak ettiği yatırımları alacak. Devam eden projelerin takipçisi olacak ve yeni projelerle Niğde’yi çok daha iyi bir konuma getirmek tek gayemiz olacaktır" ifadelerini kullandılar.

loading...
Etiketler : Ak - Parti - Destan - Yazacak -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE