loading...

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Niğde’de

03-10-2016
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Niğde’de

.

 

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş  beraberinde AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Genel Başkanı Vahit Atalay ile Niğde’ye gelerek bir dizi program gerçekleştirdi.

Sabah STK temsilcileri ile kahvaltıda biraraya geldi. Ak Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan,Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Adnan Görür, Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu’nu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Daha sonra Niğde’nin kahraman şehidi Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret ederek dua etti.

Ziyaretlerde Niğde İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, amaçlarının sadece partilerine oy kazandırmak değil, gençliğe katma değer yaratmak olduğunu söyledi.

Gençlik Kolları Başkanı Mustfa Özdemir; ‘’Genel Başkanımızla yaptığımız ziyaretler ve toplantımız çok faya sağladı. Gençlerimiz üzerinde bir motivasyona ve geleceğimizin teminatı olduklarını, üzerlerinde ne kadar büyük bir sorumluluğun olduğundan bahsedildi. Ziyaretlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Gençlik Kolları teşkilatı ile bir toplantı gerçekleştirerek gençlerin Türkiye’nin geleceğine nasıl bir katkı sağlayacaklarından teşkilat çalışmalarına kadar geniş kapsamlı açıklamalarda bulundu.

loading...
Etiketler : AK - Parti - Gençlik - Kolları - Genel - Başkanı - Niğde’de -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Ak Parti'de Niğde'de Kim Milletvekili Adayı Olsun? 23 adaydan seçimini yapmak için ankete katılın

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE