Ak Parti Niğde Milletvekili Adayı Selim Gültekin'den Anlamlı Bağış!

23-05-2018
Ak Parti Niğde Milletvekili Adayı Selim Gültekin'den Anlamlı Bağış!

.

27.Dönem Ak Parti Niğde Milletvekili 2.sıra adayı Selim Gültekin'den anlamlı bir bağış geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran seçim kampanyası çalışmalarına destek olmak için, hesabına bağışta bulunan Selim Gültekin, 2023 TL bağışta yaptı. 

Bu bağışı yapmasındaki nedeni şu ifadelerle dile getirdi; '' Ak Parti, ülkemizi kalkındırmak ve güçlü devletler arasında sokmak gibi bir hedefle yola çıktı. 15 yılda ülkemize adeta çağ atlattı. Sağlıktan eğitime, ulaşımdan teknolojiye, aklımıza gelebilecek her konuda büyük reformlar yaptı. Bunları yaparken kendine bir hedef koydu, 2023 ve 2071 gibi. Sayın Cumhurbaşkanımızı 24 Haziran'da ilk Devlet Başkanı olarak seçecek,  hedeflediğimiz 2023'e birlikte ulaşacağız. Bu anlamda 2023 TL'lik bir bağış yaparak Cumhurbaşkanımıza seçim çalışmalarında destek olmak istedim.

Bizler ilimizin gelişmesi, devam eden projelerin takibi ve yeni projeler için gece gündüz demeden çalışacağız. Bize bu görevi tevdi eden sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a çok teşekkür ediyorum. Hem O'nun, hem de bana güvenerek destek olan teşkilatımızın ve halkımızın güvenini Allah'ın izni ile boşa çıkarmayacağım'' dedi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE