Annem ile Yarışıyoruz

15-04-2018
.

.

Edikli Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmeni Demet AYDOĞAN koordinatörlüğünde yürütülen "Annem ile Yarışıyoruz." adlı proje kapsamında annelerimiz ile çocuklarımızı okul ortamında bir araya gelerek hem eğlendiler hem de öğrendiler. Demet AYDOĞAN, annelerimizi günlük hayatın karmaşası ve yoğunluğundan kurtararak onlara; geçmişten günümüze kadar varlığını sürdüren zeka ve strateji oyunu Mangalayı öğreterek çocukları ile buluşturdu. 
 
Proje sayesinde her hafta okula gelen veli ve öğrencilere verilen eğitimle mangala oyununun teknikleri ve stratejileri öğretildi. Anneler ve çocukları 4 ay süren eğitim sonrasında yapılan turnuvada kıran kırana yarıştılar. annelerin kazanmak için gösterdiği çaba takdire şayandı.Bir sonraki eğitim öğretim döneminde de farklı akıl ve zeka oyunları ile tekrar buluşmak istediklerini dile getiren veliler, bu süreçte büyük bir keyif aldıklarını söylediler.
Uzun süredir Akıl ve Zeka Oyunları eğitimi veren Demet AYDOĞAN, böyle bir projenin kendisine de farklı deneyimler kazandırdığını belirtti.
loading...
Etiketler : Annem - ile - Yarışıyoruz -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE