Asrın Güreşçisi Tügvalı Gençlerle Buluştu

10-03-2019
.

.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Niğde’de çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunduktan sonra Tügva Niğde’de gençlerle buluştu.

Niğde’de çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Ak Parti İl teşkilatını ziyareti sonrasında Tügva Niğde’ye ziyarette bulundu. Daha sonra Gençlik Merkezini ziyaret eden Yerlikaya, antrenman yapan sporcuların çalışmalarını izledi.

Gençlik ve spor Bakanı Hamza Yerlikaya, Tügva’ya her zaman bir sempati duyuyorum, her gittiğim ilde Tügva’yla buluşmadan ayrılmıyorum dedi.

 

"Tügva Bizim Candan Sevdiğimiz Bir Vakıf"

 

Gençlik ve spor Bakan yardımcısı Hamza Yerlikaya, Tügva’ya olan sevdasını belirterek, "Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bizler de Tügva’ya ayrı bir sevgimiz vardır. Hangi ile gitsem Tügva’yla buluşurum.”

YERLİKAYA, "GÜZEL GÜNLER OLACAK

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Yerlikaya: “ Güzel günler olacak. Bizim icraatları mızı milletimiz biliyor. Biz gönül belediyeciliğine talibiz. Siz bize omuz vereceksiniz, bizler de bütün sorunları çözeceğiz ve taleplerinizi yerine getireceğiz. Milletimizin üzerinde mandacılık yapmak isteyenlere, kilit vurmak isteyenlere karşı dik duruşumuzla bu esareti hep birlikte kıracağız. klımızı kiraya vermeyeceğiz, kendimiz düşüneceğiz ve yönümüzü devletimizi idare eden Recep Tayyip Erdoğan'a dönüp, yolumuza devam edeceğiz. Fitnelere kulak vermeyeceğiz hatta zillet ittifakının da bu milleti zillete düşürmesine izin vermeyeceğiz. Biz yıllardır çözülemeyen asırlık problemleri çözmüş bir iktidarız. Dolayısıyla asla fitnelere kulak vermeyin. Güzel günler olacak. Bizim icraatlarımızı milletimiz biliyor. Biz gönül belediyeciliğine talibiz. Siz bize omuz vereceksiniz, bizler de bütün sorunları çözeceğiz ve taleplerinizi yerine getireceğiz."

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE