Başbakan Yıldırım’a patates ikramından patatese destek geldi.

02-12-2016
Başbakan Yıldırım’a patates ikramından patatese destek geldi.

.

Özegen’den Patatese Destek Müjdesi

  Başbakan Binali Yıldırım’ın dün gece AK Parti Niğde Milletvekili TBMM İdare Amiri Erdoğan Özegen’in odasına gerçekleştirdiği ziyaretten Patates ve Soğana destek çıktı.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ve beraberindeki Grup Başkanvekilleri, Milletvekillerinin gerçekleştirdiği ziyarette Niğde patatesi ikram eden AK Parti Niğde Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erdoğan Özegen, patatesin ve patates üreticilerinin sıkıntılarını iletti.

Patatesle ilgili sıkıntıları dinleyen Başbakan Yıldırım, gerekli talimatları vererek Milli Tarım projesi ile gerçekleştirilen Havza Bazlı Destekleme projesinde Niğde için desteklenecek ürünler arasına Patates ve Soğanı’da ekletti.

Niğde’ye büyük sıkıntı oluşturan patatesin geleceği için gerekli adımların atıldığını belirten AK Parti Niğde Milletvekili TBMM İdare Amiri Erdoğan Özegen, patatese destek müjdesi konusunda yaptığı açıklamada şöyle konuştu:
“Niğde’mizin tüm problemlerini gece gündüz demeden dillendirmeye ve çözüme ulaştırmaya devam ediyoruz.
Memleketimizin en büyük gelir kaynağı olan patatesle ilgili konuları Başbakanımız Binali Yıldırım beye ilettik.

Başbakanımız gerekli talimatları vererek hükümet programımız olan Milli Tarım Projesinde Niğde için Havza Bazlı desteklenen  19 ürüne Patates ve Soğanı da ekletti.
Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyor, patates üreticimize ve Niğdemize hayırlı olsun diliyoruz.”

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE