Başkan Akdoğan, minik öğrencileri sevindirdi

06-12-2016
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu’nda öğrencilere kışlık mont ve bot dağıttı, anaokulu öğrencilerine de diş macunu ve diş fırçası hediye etti.

.

Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu’nun düzenlediği “Kariyer Günleri” adlı söyleşinin konuğu olan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, program öncesinde öğrencileri sevindirdi.  Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce temin edilen kışlık mont ve botlar, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan tarafından öğrencilere verildi. Öğrencilere botlarını ve montlarını bizzat kendisi giydiren Başkan Akdoğan, miniklere derslerinde başarı diledi.

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE DİŞ MACUNU VE FIRÇASI

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu’ndaki söyleşi öncesinde anaokulu öğrencilerini de ihmal etmedi. Başkan Akdoğan, Kanuni Sultan Süleyman Anaokulu’nun miniklerine diş macunu ve fırçası hediye etti.

Başkan Akdoğan, Niğde Belediyesi olarak hayatın tüm alanlarında olduğu gibi eğitime de önemli katkılar sağladıklarını ifade etti. Okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını anlatan Başkan Akdoğan, ”Göreve geldiğimiz günden bu yana her yüreğe dokunmaya, ihtiyaç sahibi her aileye ve öğrencimize elimizi uzatmaya çalıştık. Şehrimizde hiçbir öğrencimiz ihtiyacından dolayı mağdur olmasın’’ dedi.

Öğrenciler Başkan Akdoğan’a teşekkür ederken, Başkan Akdoğan da miniklerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. 

loading...
Etiketler : Başkan - Akdoğan - - minik - öğrencileri - sevindirdi - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE