Başkan Özdemir, halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi

13-02-2020

.

Niğde Belediyesinde Çarşamba günleri gerçekleşen halk gününde, vatandaşlarla birebir görüşen Belediye Başkanı Emrah Özdemir, halkın istek ve talepleri dinledi. Başkan Özdemir,  'Halk Günü' uygulamamız sayesinde insanlarımızın derdiyle dertleneceğiz, yaşadıkları sorunlarına birlikte çözüm arayacağız" dedi.

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, halk günü münasebetiyle makamında kabul ettiği vatandaşlarla görüştü. Başkan Özdemir, doğrudan yapılan görüşmelerin, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşması ve taleplerin yerine getirilmesinde etkili olduğunu söyledi. Özdemir, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri ilgili müdürlüklere ileterek, taleplerin yerine getirilmesi konusunda talimat verdi. Başkan ile yüz yüze görüşerek istek ve taleplerini ileten vatandaşlar, kendilerine böyle bir imkan sağladığı için Başkan Emrah Özdemir’e teşekkür etti. 

Halk Günü uygulamasıyla ilgili değerlendirme yapan Başkan Özdemir, Niğde’de gönül belediyeciliği şiarıyla hiçbir ayrım yapmadan tüm kesimleri kucaklayan bir anlayışla hizmet vermeye devam ettiklerini belirtti.

Özdemir, “Düzenli hale getirdiğimiz ‘Halk Günü’ uygulamamız sayesinde insanlarımızın derdiyle dertleneceğiz, yaşadıkları sorunlarına birlikte çözüm arayacağız. İnsanlarımızla doğrudan temas kurarak, bu sayede yaşanan sorunları daha hızlı çözme imkanı bulacağız. Belediyemizin kapıları bütün vatandaşlarımıza dama açık olacaktır” diye konuştu.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE