Başkan Özkan Hayvan Barınağını İnceledi

11-02-2018
.

.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan hayvan barınağında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Kış mevsimi dolayısıyla sokak hayvanlarıyla ilgilenilmesi konusunda önemli bitr göreve sahip olan Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde ki Hayvan Barınağı ameliyathanesi, kedi-köpek bakım odaları ve diğer donatılarıyla örnek bir merkez konumunda. Niğde Belediyesi bünyesinde sokak hayvanlarına hizmet eden barınaktaki hayvanların, yiyecek ve içecekleri sürekli olarak temin ediliyor.

İsteyen herkesin gezip görebileceği şekilde Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde, kontrol altında tutarak yaralı hayvanların bakımı, hasta hayvanların tedavisini yapılıyor. barınakta olan ve başıboş gezen hayvanların kısırlaştırılması yapılıyor.

Hayvan Barınağında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Rifat Özkan; "Veteriner İşleri Müdürlüğümüz personeli hayvanların bakımı ve yasal süresi boyunca barınakta tutulmaları konusunda titizlikle görevlerini yerine getiriyorlar. Hasta ve bakıma muhtaç hayvanların tedavilerini yaparak hayvanları sağlığına kavuşturmak için çaba sarf ediyorlar           " dedi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE