Belediye Başkan Adayından İtiraf
Mustafa Beyaz
.

AK PARTİ’Yİ YIKMAMIZ LAZIM!

Niğde halkı Belediye Başkanını yaklaşık 1 ay sonra belirleyecek. Bunun için siyasi partiler arasında kıyasıya bir yarış var. Bu yarışta kimin daha öne çıkacağı seçimlere 2 hafta kala daha netlik kazanacaktır. Yalnız şuanda yine kamuoyuna yansıyan bir görüntü var. Bu görüntü seçim sonuçlarına kadar devam ederse farkın biraz daha açılacağı yönünde olacaktır.

Ak Parti’den Faruk Akdoğan, CHP’den Fahri Eker, MHP’den Fikret Çıtırgı esnaf ve ev ziyaretlerini bugünlerde daha da artırdı. Burada en dikkat çeken Ak Parti’nin icraatları.

Seçime henüz 36 gün kalmasına rağmen 2 Bakan’ı Niğdeyle buluşturdu ve seçime kadar Bakanların Niğde programlarının devam edeceği hatta Başbakan’ın Niğde’ye gelerek seçimlerde oy oranlarına önemli etkisi olacağı yönünde. Sadece ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretleriyle sınırlı kalmayan Ak Parti seçimde kendini daha öne çıkarmayı başarmış durumda.

BAŞBAKAN’IN GELMESİ EN AZ %3 ORANINDA ETKİ EDECEK

Ak Parti tabanının dile getirdiği bir konu ise Başbakan’ın Niğde’ye gelmesi Ak Parti’nin oylarını en az %3 daha artıracağı yönünde. Özellikle kararsız olanların kararlarının değişmesine etki edeceği için Başbakan Erdoğan’ın Niğde’ye gelmesini önemseyen parti yetkilileri, seçimleri kazanma konusunda asla endişeleri olmadığını ifade ediyorlar.

CHP, NİĞDE VE BOR’DA NASIL BİR STRATEJİ ÇİZİYOR

EKER KENDİNE GÜVENMİYOR!

CHP Belediye Başkan Adayı Fahri Eker, esnaf ziyaretleri sırasında garip bir yaklaşımı sergiledi aynı zamanda bir itirafı dile getirdi.

Esnaf ziyaretleri sırasında esnaf olan C.D.’yi ziyaret eden Eker, MHP’li olduğunu düşündüğü işyeri sahibine  şu ifadelerde bulunduğu ifade ediliyor. ‘’Biz Bor’da zayıfız o yüzden Ak Parti’yi yıkmak için MHP’yi destekleyelim, MHP’de Niğde’de bizi desteklesin ve seçimleri kazanalım. Ak Parti’yi devirmek için böyle bir ittifak lazım’’ . Fahri Eker’in bu sözü sanırım bir gerçeğin ifadesiydi. Yani ‘’seçimlerden parti olarak hiçbir umudumuz yok’’ mu demek istedi!

Bu seçimlerde Fahri Eker’in de ifadesiyle Ak Parti’nin büyük oranda önde olduğunu bir ispatı gibi…

Fazla yoruma gerek yok diyerek sözlerimizi noktalayalım.

Fikret Çıtırgı’yı da bir başka haberimizde kaleme alalım.

21-02-2014 22:08
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
  • gökhan tarafından 2014-03-25 23:34:50 tarihinde yazıldı.
    yukardaki habere keşke yorumlarınızı katmasaydınız . bizim düşünecek beynimiz ve aklımız var. yukarda kendi kaleminizden ele aldığınız yazıda akp büyük farkla önde yada fahri eker kazanamayacak diye bir sonuç çıkaramadım ben. çalıştığım iş yerinde olsun, sokaklarda olsun, akplilerin yarısı ellerimiz kırılsaydı faruk akdoğana vermeseydik derken, mhplilerde hem fahri ekeri sevdikleri için hemde mhp murat zeren gibi güçlü bi adayla kazanamadıysa şimdi imkan yok kazanamaz diyip chpye yöneliyor. sizin yukarıda yaptığınız gibi kendi yorumlarımı katmadan yüzlerce kişiden duyduğum izlenimleri paylaşmak istedim. yanlış yönlendirmeye gerek yok diyeceğim ama yönlendirilsede herkes rahat. fahri başkan...

Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE