Belediye Çam Ağaçlarını Kuruttu, 2 ay sonra bir daha dikti

26-04-2016
Belediye Çam Ağaçlarını Kuruttu, 2 ay sonra bir daha dikti

.

Kemerhisar Belediyesinin ağaçlandırma çalışmasında milli servet skandalı yaşanıyor.

Edinilen bilgiye göre yaklaşık 2 ay önce beldenin girişini ağaçlandıran ve çam ağaçlarıyla donatan Kemerhisar Belediyesi, 2 ay sonunda yeni bir ağaçlandırma çalışması daha başlattı.

İddiaya göre, CHP’den seçilen  Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı 2 ay önce diktirdiği ve susuz bırakarak kuruttuğu çam ağaçlarını söküp yerlerine yeni çam ağaçları dikiyor. 400’e yakın çam ağacının bakımsızlıktan kuruması sonrası yerine yenileri ekiplerce dikiliyor.

 Yine iddiaya göre, önümüzdeki günlerde Belediyenin yapacağı açılışa genel merkezden milletvekillerinin ve üst düzey CHP yöneticilerinin katılacak olmasından dolayı, beldeyi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için, bakımsızlıktan dolayı kuruttuğu çam ağaçlarını örtbas etmek adına, acelece söküp yerine taze fidanları diktikleri belirtiliyor. Bu dikilen çam ağaçlarının bakımlarının yapılıp yapılmayacağı yine Kemerhisar halkı tarafından merakla bekleniyor. Kemerhisarlı bazı vatandaşlar bu olaya büyük tepki gösterdiler ve ‘’milli servetimizi böyle kayba uğratmaya hakları yok. Madem bakamayacaklar neden diktiler, neden kurutup 2.defa dikiyorlar. Bu paralar bizim cebimizden çıkıyor, paralarımızın milli servetimizin böyle heba edilmesinden rahatsızım’’ dediler.

loading...
Etiketler : Belediye - Çam - Ağaçlarını - Kuruttu - - 2 - ay - sonra - bir - daha - dikti -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE