Çukur'da şoke eden ayrılık

03-04-2018

.

'Çukur'un 23. bölümünde sürpriz ayrılıklar yaşandı. Çukur'da Beyefendi lakaplı usta oyuncu Burak Sergen'in canlandırdığı Baykal Rus mafyası tarafından öldürüldü. Diziye geçtiğimiz haftalarda katılan ve Saygın Soysal'ın canlandırdığı Elvis karakteri de sürpriz bir isim tarafından vurularak öldürüldü.

Çukur'un 2 Nisan Pazartesi yayınlanan son bölümünde, Yamaç, Elvis'i yakaladıktan sonra Emrah geliyor. Yamaç, Emrah'ın kendilerine neden yardım ettiğini merak ediyor. Konuşmalarında Emrah'ın asıl benim sevdiklerime kimse zarar vermez demesi Yamaç'ı şüphelendiriyor. Emrah'ın Sena'nın ağabeyi olduğunu düşünüyor. Emrah, amirlikten istifa ettiğini söyleyerek Elvis'i vuruyor.

'BABAMIZ ÖLDÜ KARDEŞİM'
Babası Baykal'dan bir türlü haber alamayan Emrah Nazım'ın yanına gidiyor. Babasının nerede olduğunu, neden kendisini aramadığını soruyor. Nazım ise her şeyin bittiğini Baykal'ın öldüğünü söylüyor. Nazım'dan kendisini babasının yanına götürmesini istemesiyle Baykal'ın cesedini görüyor.

 

Medyatava'nın haberine göre Ay Yapım'ın önümüzdeki sezon da sürecek olan fenomen dizisinde Baykal rolüne hayat veren usta oyuncu Burak Sergen projeye veda edecek. Çukur'da Burak Sergen’in oğlu Komiser Emrah rolünü oynayan Alperen Duymaz için de artık yeni bir dönem başlayacak.

 

Zuhal Olcay’la oynadığı “Aşkın Halleri” adlı tiyatro oyununun programı nedeniyle çok yoğun bir tempoda çalışan Sergen’in dizinin senaryosundaki hikâyesinin son bulduğu öğrenildi. İçine sinen yeni bir proje çıkana kadar tiyatro çalışmalarına yoğunlaşacak olan usta oyuncu, partneri Zuhal Olcay’la önümüzdeki günlerde Edirne, Antakya, Bursa ve Mersin gibi çok sayıda şehirde “Aşkın Halleri” oyunuyla seyirci karşısına çıkacak.

loading...
Etiketler : Çukur'da - şoke - eden - ayrılık -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE