Emrah Özdemir'den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

19-09-2016
Emrah Özdemir'den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

.

Ak Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Özdemir, yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, değerli öğretmenlerimiz, tüm eğitim camiası ve öğrenci velilerimiz için hayırlar getirmesini diliyorum, dedi.

Özdemir mesajına devamla ; ‘’Çocuklarımız geleceğimizin en önemli teminatıdır. Kültürel değerlerimizi ve mirasımızı yeni nesillere aktarmanın yanı sıra evrensel değerlerle, geleneklerimizle, çocuklarımızı çağın ihtiyaç ve dinamiklerine hakim, üretken ve duyarlı insanlar haline getirmek başta ailelerimiz olmak üzere eğitimcilerimizin asli görevidir.

Ülkemize hizmet için tam 14 yıl önce yola çıktığımızda, önceliği, eğitim, sağlık, adalet ve emniyet olmak üzere 4 alana vermiş, bunların en başına da eğitimi yerleştirmiştik. Nitekim Türkiye'nin özellikle son dönemde katettiği mesafenin en somut, en çarpıcı yansımalarını eğitim alanında görebilmemiz mümkündür. Eğitim imkanlarının adaletli dağılımı, fırsat eşitliğinin sağlanması, yetenekleri ve eğilimleri esas alan bir eğitim anlayışının yerleşmesi ve değerli öğretmenlerimizin özlük hakları konusunda gereken düzenlemelerin yapılması için elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içindeyiz. Eğitimde gençliğin geleceğe daha aydın bakması inşasında ve eğitim kurumlarının yaşatılmasında en büyük emek ise öğretmenlerimizindir. Değerli öğretmenlerimize çocuklarımızın yetiştirilmesindeki büyük fedakarlıkları, emekleri ve gönüllerinden gelen sevgi için teşekkür ediyorum.

 Bu duygu ve düşünceyle 2016-2017 eğitim öğretim yılının, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE