EN BÜYÜK PROJE EMRAH ÖZDEMİRDEN GELDİ

10-01-2019
.

.

Niğde Belediye başkan adayları son günlerde gazetecilerle bir araya geldi.

Niğde için neler yapacaklarını projelerini anlattı. Adayların projelerinde en dikkat çeken Emrah Özdemir oldu. Niğdeyle ilgili neler yapacağına dair yaptığı açıklama büyük ses getirdi. Adayların çoğu genel ifadeler kullanırken Özdemir, nasıl bir niğde hayali olduğunu somut örneklerle anlattı.

Ak  Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir ,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Niğde’de bulunan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelerek, gazeteciler gününü kutladı.

 “Şehri birlikte yönetmeye talibim” diyen  Özdemir, “Şehri birlikte yönetmeye talibim. STK’larla birlikte Niğde’yi yönetmek istiyorum.  Kararları  birlikte alırsak birlikte başarırız. Birlikte olursak, beraber olursak , aynı yola birlikte çıkabilirsek, sesimizi birlikte çıkarabilirsek başarılı olabiliriz. İnşallah çizeceğimiz yol haritasında tüm şehrimizle birlikte planlamayı planlıyoruz. Başarıyı birliktelikle yapacağız. Her türlü eleştiriye de açığım sonuçta benim amacım şehrimize hizmet etmek. Başka bir amacımız yok. Hizmet etmek adına da kendimiz 31 Mart akşamına kadar anlatacağız. Ben 142 bin kişinin bana inanmasını istiyorum . Belediye bütün toplumun belediyesi. Her hangi bir partinin belediyesi değil. Niğde belediyesinde tüyü bitmemiş bir yetimin hakkı var. Biz bu hakkı korumakla görevli olacağız” şeklinde konuştu

DAHA İYİLERİNİ YAPMAYA TALİBİM

 Özdemir, “4 yıllık il başkanlığı tecrübesi edindik, yaptıklarımızın yanında yapamadıklarımızı da görerek büyük tecrübe sağladık. Bu tecrübeleri halkımız adına kullanmak için yapabileceğimiz birçok şey olduğuna inandığım için bugün karşınıza aday olarak çıktım. Arkamızda eser bırakan bir belediye başkanı olmak istiyorum. Eserleri ile konuşulacak bir belediye başkanı olmak istiyorum. Ben hep şunu söylüyorum, şehrimize benden daha hayırlı bir belediye başkanı olacak olan varsa o belediye başkanı olsun ben hayırlı olacaksam ben belediye başkanı olayım diyorum. Ben bu konuda hırslıyım, yapacağıma inanmasam zaten ortaya çıkmazdım. 31 Mart gününe kadar şehrimiz için yapacaklarımızı anlatacağım, şehrimiz için yapacak birçok projemiz var. Ben sadece üniversite hayatımın da Niğde dışına çıktım onun dışında tüm hayatımı Niğde’de geçirdim. Çocuklarımın dahi hayatlarını Niğde’de kazanmalarını, Niğde’de çalışmalarını istiyorum. Bu nedenle çocuklarımıza, torunlarımıza çok güzel bir Niğde bırakmalıyız. Ufkumuzu geniş tutarak, 30 yıl, 40 yıl sonraki Niğde’yi planlamalıyız. Ben Niğde’nin bugününe razı değilim, elbette güzel şeyler yapılmıştır. Bizler daha iyilerini yapmaya talibim. Bu konuda sizlerin değeri çok önemli, sizler bizim görünen yüzümüzsünüz” dedi.

loading...
Etiketler : EN - BÜYÜK - PROJE - EMRAH - ÖZDEMİRDEN - GELDİ -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları ( 1 Yorum )
  • . tarafından 2019-01-11 8:44:30 tarihinde yazıldı.
    Proje ne

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE