HAKAN ER, NİĞDE ESKİ NİĞDE OLMAYACAK

13-03-2019
.

.

Millliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Belediye Başkan Adayı Mimar Hakan Er, verdiği akşam  yemeğinde Niğde Veteranlar Spor Klubü ile bir araya geldi.

Niğde MHP Belediye Başkan Adayı Mimar Hakan Er verdiği akşam yemeğinde, spora emek ve gönül veren insanların yer aldığı Veteranlar Spor Klübü üyeleri ile bir araya geldi. Bu anlamlı ve güzel buluşmada Başkan Hakan Er Niğde için hazırlamış olduğu “Üretken Belediyecelikte Vizyon 51 Projesini” klüp üyelerine detaylı bir şekilde sundu. Projeler klüp üyeleri tarafından büyük beğeni aldı.  Yaptığı sunum ve konuşma sonrası ayakta alkışlanan Hakan Er buluşmada şu açıklamaları yaptı;

“Bugün Veteranlar Spor Klubü ile bir araya geldik. Kendilerine spor konusunda tam destek vereceğiz ve 1 Nisandan sonra da Niğde eski Niğde olmayacak. Üretken Belediyecilikte Vizyon 51 projelerimizi sizlere sunduk. Projelerimizin sizlerin takdirini alması bizleri çok mutlu etti.  İnşallah Niğdemizde bundan sonra hakettiği hizmetlere sizlerle, sivil toplum kuruluşlarıyla, derneklerimizle ve muhtarlarımızla birlikte yürüterek kavuşturacağımızı ER sözü olarak, sözünü veriyoruz. İnşallah bundan sonra Niğdemiz daha güzel olacak. Niğdemiz bundan sonra milliyetçi iktidarına kavuşacak. Niğde de kazanan cumhur ittifakı olacak.”  

loading...
Etiketler : HAKAN - ER - - NİĞDE - ESKİ - NİĞDE - OLMAYACAK -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE