Mazbatasız Milletvekili Alaaddin Sonat!

17-01-2019
Mazbatasız Milletvekili Alaaddin Sonat!

.

MHP’den Niğde Milletvekili adayı olan Alaaddin Sonat, Yerel seçim çalışmalarına aktif katkıda bulunuyor.

Ak Parti’den sonra en çok oyu almasına rağmen, CHP ve İyi Parti’nin ittifakından dolayı Milletvekilliğini Ömer Fethi Gürer kazanmış, ama halkın nezdinde mazbatasız milletvekili ünvanını kazanmıştı.

Hakan Er’in aday olarak belirlenmesinden sonra Niğde’ye gelerek seçim çalışmalarına aktif katkıda bulunuyor. Ak Parti ile MHP arasındaki ittifakın önemini her gittiği yerde anlatan Sonat, halkın büyük taktirini kazanıyor.

2018 yılında gerçekleşen Milletvekilliği seçiminde belki Meclise gidemedi ama  Ankara’da Niğdeli vatandaşların sorunlarının giderilmesinde yine aktif rol oynamaya devam ediyor. Bazı siyasiler gibi, seçilemedikten sonra partisi ile ilişiğini kesmedi.

Geçtiğimiz günlerde Niğde’de Hakan Er, Bor’da Mustafa Tecimer, Ulukışla’da, Orhanlı’da, Sazlıca’da seçim çalışmalarına katıldı. Ankara’da Etimesgut Belediyesinde görevi devam eden Sonat, Niğdeli vatandaşların kendisine ulaştığında her türlü yardımı yaptığını, onların sorunlarının çözümü için özel gayret sarf ettiğini ifade ediyor. Bir siyasetçide olması gereken meziyetleri üzerinde barındıran Sonat, 2019 Yerel Seçimlerinde Türkiye geneli olduğu gibi, Niğde’de de başarı elde edeceklerini ifade etti.  Siyasetin uzun soluklu bir iş olduğunu ve amacının insanlara , memleketine faydalı olabilmek olduğunu ifade ediyor ve bu anlayış ile seçim çalışmalarına aktif katkıda bulunacağını ifade ediyor.

 

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE