Meral Akşener Niğde'de 4 bin 500 kişiye seslendi

19-06-2018
Meral Akşener Niğde'de 4 bin 500 kişiye seslendi

.

Meral Akşener bugün Niğde'de partililere seslendi.

Emniyet kayıtlarına göre mitinge katılım oranının 4 bin 500 olduğu belirtildi.

Niğde'de 3 parti miting yaptı. İlk mitingi Muharrem İnce yapmıştı.  Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine Emniyet kayıtlarına göre 33 bin katılırken, Meral Akşener'in mitingine 4 bin 500 kişi katıldı. Miting alanı oluşturulurken bariyerler ile kapatılan alanın daraltıldığı dikkat çekti!

Meral Akşener Niğde mitinginde çeşitli konulara değinirken, şuan vatandaşların oto park olarak kullandığı ve oldukça memnun oldukları Eski Hastane yerinin asfaltlanmasına da değindi. Cumhurbaşkanı'nın helikopterinin inmesi için yapılan asfaltlama maliyetini 2 milyon derken hiçbir resmi veriye dayandırmaması dikkat çekti.

Belediye yetkililerin aldığımız bilgiye göre, Akşener'in söylediği maliyetin bu işlemle uzaktan yakından bir ilgisinin olmadığı, yaklaşık 10 kat abartarak söylediği belirtildi. 

Şuan otopark olarak kullanılan bu alana araçlarını park eden vatandaşlar , tozdan ve çamurdan bu vesile ile kurtulduklarını, asfaltmanın Niğdeli vatandaşa büyük katkısı olduğunu belirtti.

Meral Akşener, çiftçiye, asgari ücretliye yapacağı yardımlardan bahsederken, ülke için hiçbir Mega Projesinin olmaması ve bundan bahsetmemesi dikkatlerden kaçmadı. 

loading...
Etiketler : Meral - Akşener - Niğde'de - 4 - bin - 500 - kişiye - seslendi -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE