NİĞDE'DE SUYA BÜYÜK İNDİRİM!

11-06-2019
.

.

MHP Niğde Belediye Meclis Üyesi Cumhur Durmaz’ın su ücretlerinden Dul ve Yetim Aylığı alanlar, Şehit ve Gazi Ailelerini de kapsayacak şekilde indirilmesi teklifi Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi. Bu kapsamda Dul Ve Yetim Aylığı Alanlar yüzde 50, şehit ve gazi aileleri ise yüzde 90 oranında indirimden yararlanacak.

 

MHP Niğde Belediye Meclis Üyesi Cumhur Durmaz konuyla ilgili şunları dedi: “Niğde Belediye Meclisinin 03.05.2019 tarihinde Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk ettiği Belediyemiz su ücretlerinden Dul ve Yetim Aylığı alanların indirimli faydalanması hususu ve ayrıca bu indirimin Şehit ve Gazi Ailelerini de kapsayacak şekilde uygulanması ilgili olarak, 29.05.2019 tarihinde Plan ve Bütçe Komisyonunda partimizin Komisyon üyesi olarak tarafımdan önerilen indirim oranı teklifim, bugünkü Belediye Meclis Toplantısı gündemine gelmiş ve tüm partilerin oy birliği ile kabul edilmiştir.

Buna göre; Belediyemiz Su Ücretlerinden, Dul Ve Yetim Aylığı Alanlar yüzde 50, şehit ve gazi aileleri ise yüzde 90 oranında indirimden faydalanacaktır.  Bu indirim konusunda Belediye Başkanımıza ve diğer partilerin Meclis Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederim..

loading...
Etiketler : NİĞDE'DE - SUYA - BÜYÜK - İNDİRİM! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

MAKALELER YAZARLAR
KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE