Niğde'ye 5 Adet ASM

27-10-2015
Ak Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen Niğde’de yapılan sağlık hizmetlerine ilişkin bir değerlendirmede bulundu.

.

 

Kavaklıoğlu ve Özegen “Toplum Sağlığını Önemsiyoruz.”

İlimizde yapılagelen sağlık hizmetleri ile çıtanın bir kademe daha yükseldiğini belirten Milletvekilleri Kavaklıoğlu ve Özegen şunları söyledi:

“İlimizde sağlık sektöründe temel gayemiz tüm tedavilerin çevre illere gitmeden İlimiz dahilinde yapılmasını sağlamaktır. Buna yönelik çalışmalar Devlet Hastanesi bünyesinde sürmektedir. Bunun yanısıra birinci basamak sağlık hizmetlerine Özel İdaremiz eliyle destek veriyoruz. Bu amaçla 5 adet ASM nin yaklaşık maliyet  çalışmaları tamamlanmış olup, ihalesi önümüzdeki günlerde yapılarak inşaata en kısa sürede başlanacaktır. Halkımızın sağlık hizmetleri kolay ulaşmasını arzuluyor ve bu yönde çalışmalar yapıyoruz.” dedi.

Niğdenin sağlık ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm sunabilmek için ihalesi yapılacak projeleri açıklayan Milletvekilleri, ‘’halkımızın temel ihtiyaçlarını gidermek için daha fazla çalışıyoruz’’ dediler.

İHALESİ YAPILACAK PROJELER

1-Niğde evleri Mevkii ASM (Aile Sağlığı Merkezi ) Yapımı

2-Niğde-Bor Yolu ASM (Aile Sağlığı Merkezi ) Yapımı

3-Niğde Merkez İlhanlı Mahallesi ASM(Aile Sağlığı Merkezi ) Yapımı

4-Eski Fertek Yolu ASM (Aile Sağlığı Merkezi ) Yapımı

5-Niğde Merkez İlçe  Murat Evler Mevkii ASM (Aile Sağlığı Merkezi ) Yapımı

loading...
Etiketler : Niğde'ye - 5 - Adet - ASM -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE