loading...

Niğde’de görev yapan muhabire iftar yemeği

19-06-2016
Niğde’de görev yapan muhabire iftar yemeği

.

Niğde Grand Hotel, Niğde’de görev yapan yerel ve ulusal ajans muhabirlerine iftar yemeği verdi.

Niğde Grand Hotel Genel Müdürü Fatih Bulut’un ağırladığı iftar yemeğine Hamle Gazetesi Muhabiri İsmail Çizmeci, Niğde Televizyonu Haber Müdürü Sema Tekeli, Kameraman Adem Kaçmaz, Yeni Yıldız Gazetesi-DHA Muhabiri Ali Kadı, İHA Temsilcisi Yasin Esen, İHA Muhabiri Mücahit Bilgi, Anadolu Ajansı Niğde Başmuhabiri Betül Abbak, AA Muhabiri Yasir Aydoğan, Kanal 68 Muhabiri Bekir Kuddar ve muhabirlerin aileleri katıldı.

Niğde Grand Hotel Genel Müdürü Fatih Bulut iftar yemeğinde yaptığı konuşmada: “Mübarek ramazan ayı vesilesiyle  her yıl arkadaşlar ile bir araya geliyoruz .Sahada yaz kış  koşturan arkadaşlar ile birlikte olalım istedik. İftarımıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Niğde Grand Hotel olarak farklı bir iftar uygulaması yaptıklarını belirten Bulut: “ otelimizde biraz farklı bir iftar uygulaması yapıyoruz. Niğde’de olmayan bir şey yapalım istiyoruz her yıl.  Biz Niğde’de açık büfe uygulaması yapıyoruz. Bunu uygulayan bir işletme yok bildiğim kadarıyla. Bizim burada açık büfeyi tercih etmemizin sebebi gelen insanların her istediği şeyden  dilediği kadar yiyebilmedir. İçeceğinden, yiyeceğine, tatlısını istediği kadar alabilmelerini istiyoruz. Bu bakımdan  uygun fiyatlar ile müşterilerin ramazanda faydalanabilir bu hizmetten” dedi.

Bulut, 11 yıldır turizme yön veren işletmelerden birisi olduklarını belirterek: “Niğde’de ki turizmde baktığınız acı çok önemlidir. Şehrimizin turizm potansiyeli nedir ne değildir oturup düşünmek lazım. Bardağın dolu mu bos tarafından mi baktığınız çok önemli . Niğde’de 11 yıldır turizme yön veren işletmelerden birisiyiz. Niğde turizmin bir yer  de olabilmesi  isteniyorsa doğru adım  doğru ürün doğru  bilgi ve insanları birleştirmek lazım. Bizim Bağcıyla işimiz yok işimiz üzümledir .Bu konuyla ilgili yaptığım konuşmada kimseyi kırmayı hedeflemiyorum. Niğde turizmde önemli değerler var mesela Gümüşler Manastırı var kaç kişi gidip ziyaret ediyor .Kültür bakanımız geldi buraya bu manastırı söyledi kaç kişi bunu takip etti .Niğde de  turizm yapılacaksa ise şehrimizin turizmde  bir konuda öne çıkması lazım” dedi. 

loading...
Etiketler : Niğde’de - görev - yapan - muhabire - iftar - yemeği -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde Belediye Başkanı Kim Olsun

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE