NİĞDE’NİN UFKUNU AÇACAĞIM

12-11-2018
.

.

Ak Parti Niğde Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunun son gününde, Emrah Özdemir İl Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Ak Parti Niğde İl Belediye Başkanlığı başvurusu için Emrah Özdemir’e yoğun teveccüh vardı.

Özdemir’in il başkanlık başvurusuna destek olmak üzere gelen vatandaşlar parti il binasına sığmadığı için parti önünde açıklama yapıldı.

Emrah Özdemir, başvuru yaparken kendisine sevgi gösterisinde bulunan kalabalığa seslenirken önemli mesajlar verdi.

Özdemir yaptığı açıklamada; ‘’2011 yılında aktif siyasete başladım. İl Başkanlığı görevlerim sonrasında , 2013 yılında sayın Cumhurbaşkanımızın il Başkanı olarak ataması ile birlikte 4 yıl boyunca en uzun süre başkanlık görevimi ifa ettim. 5 seçimin hepsini başarı ile atlattık. 15 Temmuz hain darbe girişiminde demokrasi  nöbeti ile  irademize sahip çıktık.  Görev yaptığım süre içerisinde tek amacım ilimize hizmet etmek, partimizin başarı çıtasını yükseltmekti. Hamdolsun sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği bu önemli görevi teşkilatımız ile birlikte, alnımızın akıyla tamamladık. Benim ilimize hizmet sevdam görevi bıraktığımda bitmedi. Bu yüzden Niğde’den Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum. Amacım büyük projelerle ilimizin ufkunu açmak, daha iyi hizmetlerle tanıştırmak için bugün başvurumu yapıyorum. İl Başkanlık görevimi bıraktıktan sonra 1 yıl içerisinde boş durmayarak,  ilimizin neye ihtiyacı var, bunları daha iyi tahlil etme imkanı buldum. Bu benim için büyük bir tecrübe oldu. Nasip olur bu görevi alırsam,  en güzel hizmeti  yapacağımdan, adaletle davranacağımdan asla şüpheniz olmasın. Bugün burada beni yalnız bırakmayan tüm kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum.’’ dedi

loading...
Etiketler : NİĞDE’NİN - UFKUNU - AÇACAĞIM -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE