Öğretmen Evinde Pişiyor Öğrenciler Afiyetle Yiyor

06-12-2017
.

.

Niğde Öğretmen evi 20 çalışanıyla 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup Bin 700 taşımalı eğitim gören öğrenciler için sabahın erken saatlerinde mevsimi uygun yemekler yapılıp öğle saatlerinde okullara servis edilip aynı sıcaklıkla öğrencilere sunuluyor.

1983 yılında Niğde Öğretmen Evi olarak hizmet vermeye başlayan tarihi bina, taşımalı eğitim gören bin 700 öğrenci için yemek pişiriyor. Sabah erken saatlerde pişirilen mevsimine uygun yemekler, öğle saatlerinde aynı sıcaklıkta öğrencilere sunuluyor.

Haftanın beş günü taşımalı öğrenciler başta olmak üzere  bin 900 kişiye sıcak yemek hizmeti de sunan kurum kaliteyi hesaplı sunduğu için her geçen gün tercih düzeyini de artırmayı başardı.

Niğde Öğretmen Evi'nin  bin 700'ü taşımalı öğrenci olmak üzere toplamda bin 900 kişiye sıcak yemek sunduğunu ifade eden Öğretmen Evi Müdürü Yakup Kaya, "1983 yılında Öğretmen evi olarak hizmet vermeye başlayan öğretmen evimiz 20 çalışanımızla 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Gününün büyük bölümünü ailesi ile değil kurumda hizmet ederek geçiren tüm personelime özverilerinden dolayı ayrıca çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız öğretmen evlerini daha önceleri sadece öğretmenlerin yararlanabileceği iktisadi bir işletme olarak biliyordu. Ama bizde durum tamamen farklı. Sadece öğretmenlere değil tüm halkımıza hizmet veren kurumumuz, fiyat ve kalitesi ile dikkat çekmektedir. Öğretmenlerle vatandaşlara verilen hizmet açısından fiyat farkı, deyim yerindeyse semboliktir. Tüm halkımız öğretmen evinin hizmetlerinden faydalanabilmektedir" dedi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları ( 1 Yorum )
  • mansur tarafından 2017-12-07 9:25:54 tarihinde yazıldı.
    Tamamda taşımalı öğrencilere gönderdiğiniz yemekler hiç de öyle değil.Patates yarı çiğli,Kabak sıcak su ile karıştırılmış,Listede tavuk söte yazıyor gelen yemek.makarna basında reklam edildiği gibi değil

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE