loading...

Özegen’den Çevre Haftası Ziyareti

06-06-2017
Özegen’den Çevre Haftası Ziyareti

.

5 Haziran Dünya Çevre haftası kapsamında TBMM İdare Amiri Ak Parti milletvekili Erdoğan Özegen Çevre ve Şehircilik il müdürlüğünü ziyaret ederek 5 Haziran Dünya Çevre Haftasını kutladı.

Niğde çevre ve Şehircilik İl müdürü Hamdi Görkem Gençtürk’ü makamında ziyaret eden TBMM İdare Amiri Ak Parti Milletvekili Erdoğan Özegen; “Yaşadığımız çevreyi ve doğayı korumak bizlerin en asli görevidir. Unutulmamalıdır ki, biz doğayı koruduğumuz sürece, doğa da bizi korur. Bu noktada hepimize bir takım görevler düşmektedir. Çevre kirliğine yol açacak davranışlardan uzak durmalıyız. Çünkü dengesini bozduğumuz, kirlettiğimiz çevre, bizim sağlığımızı etkiler. Çevreyi koruyup kolladığımız gibi, çevre kirliliğine engel olanları da uyarmak, insani bir görevdir. Nefes aldığımız havanın, içtiğimiz suların, yaşadığımız çevrenin temiz olmasının yolu, çevre kirliliğine engel olmaktan geçer.” diye konuştu.

“Sağlıklı çevre, sağlıklı toplum olmadıktan sonra dünyada hiçbir şeyin önemi yoktur.” diyen Milletvekili Özegen, “Bir nefes sıhhat ve sağlıktan daha değerli bir şey yoktur. Bu bağlamda, tüm insanlığa yaşanabilir ve temiz bir çevrede, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyor, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü kutluyorum.” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

loading...
Etiketler : Özegen’den - Çevre - Haftası - Ziyareti -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Ak Parti'de Niğde'de Kim Milletvekili Adayı Olsun? 23 adaydan seçimini yapmak için ankete katılın

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE