Özkan Zahide Sefer İlkokulu’nda Öğrencilerle Buluştu

18-10-2018
.

.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Zahide sefer İlkokulu’nda düzenlenen “Mesleğimi Tanıyorum Geleceğimi Planlıyorum” programının konuğu oldu. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Özkan, hem okulda hem okul sonrası hayatta başarının çok okumakla ve araştırmakla yakalanabileceğini söyledi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği programda soruları yanıtlayan Başkan Rifat Özkan, öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu.

Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde Belediyesi’nin şu anda sürdürdüğü projelerle ilgili bir soruyu yanıtlarken, çalışmaları devam eden yatırımları da sıraladı. Niğde’nin daha çok mesire alanlarına ve yeşil alanlara sahip olacağının müjdesini veren Belediye Başkanı Rifat Özkan kentsel dönüşüm projesinin içinde yer alan trafik eğitim pisti ve gençlik merkezi hakkında da detaylı bilgi verdi.

Sosyal ve kültürel belediyeciliğe çok önem verdiklerini vurgulayan Belediye Başkanı Özkan; “Belediye Başkanı olan bir kişinin yapacağı ilk iş vatandaşıyla gönül köprüsünü kurmak. Bir belediye başkanı eğer vatandaşın gönlüyle kendi gönlü arasında bir köprü kuramazsa işi çok zor. Cumhurbaşkanımız da ifade ediyor biz vatandaşımızın hizmetkarıyız” dedi.

Başkan Özkan öğrencilerin taleplerini inceleyeceklerini ve gerekli şartların oluşması durumunda bu taleplerin yerine getirileceğini açıkladı.

Programın ardından günün anısına Başkan Özkan katılımcılarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE