Selim Gültekin Niğde Milletvekili Aday Adayı

30-04-2018
.

.

Eczacı Selim Gültekin, Ak Parti Niğde Milletvekili Aday Adayı oldu.
 
Ak Parti Niğde İl Yönetim Kurulu Üyesi Selim Gültekin 27.Dönem için Milletvekili aday adaylık başvurusunu İl Başkanlığına yaptı ve Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.
 
Mahmut Peşin'in görevlendirildiği İl Başkanlığı için Ankara'ya çağrılan 3 isimden biriydi.
 
SELİM GÜLTEKİN KİMDİR:
 
''1979 ‘da Niğde’mizde doğdum. Dört kardeşli bir ailenin tek erkek çocuğuyum, Annem ev hanımı, babam Niğde İmam-Hatip lisesi ilk mezunlarından emekli öğretmendir. Babam Milli Görüş çizgisinde muhafazakâr ve demokrat bir insan olduğundan bizde öyle yetiştirildik. Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar milletimize hizmet etmeyi kutsal bir görev olarak ödev edindik.
 
İlk, orta ve lise eğitimimi ilimizde tamamladım. 1996 Yılında girmiş olduğum üniversite sınavında Eczacılık Fakültesini kazandım. 2000 yılında mezun olduktan sonra çok sevdiğim memleketime hizmet etmek için Niğde’nin 36. eczanesini Gültekin Eczanesi adıyla açtım. Halen memleketim de eczane eczacılığı işimi severek devam ettirmekteyim. 2009 yılında da eczacı asteğmen olarak Çanakkale Asker Hastanesi’nde başlamış olduğum askerlik vazifemi teğmen rütbesi ile tamamladım. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
 
Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN her daim destekçisi oldum. Başta 15 Temmuz hain darbe girişiminin ilk dakikalarında partimize gelerek davamıza, ülkemize sahip çıktım. Müşahitlik, okul sorumluluğu, ilçe-il yöneticiliği, seçim koordinasyon merkezi, koordinatörlük, divan başkanlığı, seçimlerde aktif çalışma gibi birçok görevleri partimizde şevkle yaptım. 
                                                                                                                                                                                                         En son teşkilatımızın yoğun desteğiyle il başkanlığına aday oldum. 2 Ekim 2017 de genel merkezimiz de Sayın Cumhurbaşkanımızla çok güzel bir görüşme gerçekleştirdim. O günde bana ifade ettiği şekilde durmak yok yola devam ilkemizle 13 Ocak 2018 de ki il kongremiz de il yönetim kuruluna seçildim.
 
Davasını Davamız olarak gördüğüm Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmamak adına ülkemize ve Niğde’mize hizmet etmek için bu göreve talip oldum. Başta teşkilatımız olmak üzere halkımızın da desteğiyle aday olup seçildiğimde ilimize en güzel hizmetleri yapmak için gereken gayreti göstereceğim''.
loading...
Etiketler : Selim - Gültekin - Niğde - Milletvekili - Aday - Adayı -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları ( 1 Yorum )
  • H.HALİL tarafından 2018-05-01 17:43:16 tarihinde yazıldı.
    YOLUN VE BAHTIN AÇIK OLSUN. NİĞDE İÇİN LAYIKIYLA ÇALIŞACAĞINDAN HİÇ ŞÜPHEMİZ YOKTUR KARDEŞİM

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE