SGK Niğde İl Müdürü değişti

20-02-2020

.

Niğde Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Aydoğdu’nun yerine Erzincan İl Müdürü Nail Van atandı.             SGK Niğde İl Müdürü olarak görev yapmakta iken Ankara İl Müdürlüğüne Araştırmacı olarak atanan Mustafa Aydoğdu’nun yerine Erzincan İl Müdürü Nail Van atanarak göreve başladı.

Görevine 20 Şubat 2020 tarihinde başlayan Niğde İl Müdürü Van; “Ülkemizin güzide kentlerinden birisi olan Şühedalar şehri Niğde’de görev yapacağım için çok mutluyum. Kararlıkla ve meslektaşlarımızın da katkısıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Niğde SGK İl müdürü Nail Van ; 1960 yılında Samsun’da doğdu. İlk-Orta ve Lise Eğitimini Samsun’da tamamladı, Lisans Eğitimini 1995 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde bitirdi. 1984 yılında (SHÇEK) Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumunda Memur olarak işe başladı. 1987 yılında yatay geçiş sınavını kazanarak Emekli Sandığı Samsun Bölge Müdürlüğüne tayin oldu. 1994 yılında Afyon Emekli Sandığı Bölge Müdürlüğünün kurulması için açılan Şeflik sınavını kazanarak Afyon’a tayin oldu. 1996 yılında tekrar Emekli Sandığı Samsun Bölge Müdürlüğüne tayin oldu. 2009 yılında Samsun – Çarşamba Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünü kurmak üzere vekaleten görevlendirildi. 2012 yılında Samsun Atakum Merkez Müdürlüğüne atandı. 09 Kasım 2015 tarihinde Terme Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğüne vekaleten görevlendirildi.16 Kasım 2015 tarihinde Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı olarak atandı.29 Temmuz 2016 tarihinde Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdürü Vekilliğine atanmıştır. 08 Kasım 2017 tarihinde Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü görevine asaleten atanmıştır. 8.08.2018 tarihinde Bakanlık Makamının Olur'una istinaden Hakkari Sosyal Güvenlik İl Müdürü görevine atandı. 26.08.2019 tarihinde Bakanlık Makamının Olur'u ile Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdür görevine atandı.11.02.2020 tarihinde Niğde Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü görevine atanmış olup, halen görevini yerine getirmektedir. Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nail Van evli ve iki çocuk babasıdır.

loading...
Etiketler : SGK - Niğde - İl - Müdürü - değişti -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE