STK Platformundan Zeytin Dalı Operasyonuna Destek

11-02-2018
.

.

Niğde Sivil Toplum Platformu geçtiğimiz yaptıkları basın açıklamasında Niğde Sivil Toplum Platformu olarak,ordumuzun moral ve motivasyonunu artırmak , maddi ve manevi destek olmak  ve emperyalist güçlerin bu topraklardan defolup gitmesi için devletin ve ordunun yanında olduklarını belirttiler.

Niğde Sivil Toplum Platformu Dönem Sözcüsü Salih Yaşar; " TSK bugün sınırları tehdit eden ve küresel emperyalizmin maşası olan örgütlere karşı Afrin'de mücadele veriyor ."Afrin'de işimizin olmadığını düşünenler, Batı'nın tepkisinden korkanlar şunu bilmelidirler ki; eski Türkiye artık yok. Kendi geleceğini kendisi tayin eden, karar alırken batının onayını değil milletinin onayını alan büyük ve güçlü Türkiye var. Sınırlarını tehdit eden kim olursa olsun dünyayı onlara dar edecek güçlü bir Türkiye var. Ordumuzun Afrin'de YPG/PYD gibi türevleri terör örgütlerine karşı kendi sınırlarımız ve orada yaşayan masum halkı koruma adına yürütmüş olduğu haklı mücadeleyi sonuna kadar destekliyoruz. Ordumuzun oradan biran önce sağ salim dönmesini yüce Allah'tan niyaz ediyoruz. İçimizdeki 'savaşa hayır' kisvesi altında terör örgütlerinin safında yer alan ve akıl tutulması içinde olanlara sesleniyoruz. Gelin bu hatanızdan dönün. Ülkemizin sadece sınırlarımızda bulunan terör örgütlerine karşı değil ve yedi düvele karşı yürütmüş olduğu istiklal mücadelesinde milletinizin safında yer alın ve birlik beraberliğimizi kimsenin bozmasına müsaade etmeyelim" dedi.

Niğde Sivil Toplum Platformu olarak,ordumuzun moral ve motivasyonunu artırmak , maddi ve manevi destek olmak  ve emperyal güçlerin bu topraklardan defolup gitmesi için devletimizin ve ordumuzun yanında olduğumuzu Niğde kamuoyuna  saygıyla beyan ederiz.

loading...
Etiketler : STK - Platformundan - Zeytin - Dalı - Operasyonuna - Destek -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE