Süleymancılara Büyük Uyarı Geldi!

23-06-2018
Süleymancılara Büyük Uyarı Geldi!

.

24 Haziran seçimleri için birçok Cemaat, dernek, STK tercihini açıkladı. Ama hiç biri kamuoyunda SÜLEYMANCILAR diye bilinen grup gibi olmadı! Cuma günü bir açıklama yapıldı. Ama bu açıklama cemaati ikiye böldü. 22 Haziran tarihinde yazılı gelen uyarıda işte bu ifadeler yer almıştı.

Bu ifadeleri öğrenen, Cemaatin asıl temsilcileri, derhal olaya müdahale ederek, yazılı bir açıklama ile tüm cemaat üyelerine NET BİR UYARI GÖNDERDİ.

Merkezi yönetimde kafasına göre bir karar alarak gönderilen talimatı tanımadıklarını ve cemaat üyelerinin asla itibar etmeyerek, İyi Partiyi değil, Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediklerini işte bu sözlerle açıkladılar. Bu açıklamayı duyan ve İyi Parti lehine çalışan tüm sorumlular, derhal çalışmalarını durdurdu ve Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladılar. İyi Parti'ye destek  yazısını gönderen kişinin amacını tüm Cemaat üyeleri merak etmeye başladı!

loading...
Etiketler : Süleymancılara - Büyük - Uyarı - Geldi! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları ( 2 Yorum )
  • mehmet tarafından 2018-06-24 2:17:26 tarihinde yazıldı.
    herhangi bir süleymancı yurduna girip sorarak doğru bilgi edinebilirsiniz, zaten her ilçede vardır. burdaki taban tabana zıt iki karardan biri yalan.

  • mesut koçkesen tarafından 2018-06-23 15:48:42 tarihinde yazıldı.
    aslında süleymancıların partisi yok ,güçlü rant nerde ise onlarorda,bulgariatan siriştine ferhatlar köyünde dogan süleymancı cematini kurup aatürkr karşı ayaklanan süleyman hilmi tuna han da ingilizlerle bir olup atatürke karşı geldi ,HAM MADDE NE İSE MAMÜL ODUR

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE