Vali Şimşek Vatandaş odaklı çalışıyor

12-07-2018
.

.

İlçe, belde, köy ve mahalle ziyaretleri kapsamında Niğde Merkeze bağlı Nar, Gösterli ve Kayırlı köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Yılmaz Şimşek; “ Amacımız, vatandaşlarımızla buluşmayı, birebir sorunları dinlemeyi ve çözmeyi prensip haline getiren, devlet ve millet kaynaşmasını en üst seviyede tutmak ve bu doğrultuda vatandaşlarımıza hizmet etmektir” dedi.

İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve İlgili Kurum Müdürleri ile gerçekleştirdiği ziyaretlerine Nar Köyü ile başlayan Vali Yılmaz Şimşek, daha sonra sırasıyla Gösterli ve Kayırlı Köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlerinde köylere yapılan ve yapımı devam eden kamu hizmetlerini incelemesinin ardından köy sakinleri ile gerçekleştirdiği toplantılarda konuşan Vali Şimşek; “her toplantıda altını çizerek ifade ettiğim gibi devlet, millet için vardır. Devletin her kaynağı milletini mutlu etmek, millete hizmet etmek için vardır. Devletler, büyük devlet olma yolunda emin adımlarla ancak ve ancak milletinin kararlı bir şekilde yanında duruşuyla yürürler. Şüphesiz ki, Niğdeli kardeşlerim geçmişte olduğu gibi bugünde devletinin yanında olmuşlardır, yarında olmaya devam edeceklerdir. Bizler de devletimizin emrinde, milletimizin hizmetindeyiz. Devletimizin imkânları ölçüsünde, mesai mefhumu gözetmeksizin her zaman istişare ederek ilçelerimizde, beldelerimizde, köy ve mahallelerimizde devletimizin varlığını hissettirmeye çalışıyoruz. Bizler bu makamlarda sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları bizim için önemli ve değerlidir.” dedi.

Daha sonra vatandaşların kendilerini ilgilendiren sorun, şikâyet ve taleplerini dinleyen Vali Yılmaz Şimşek, toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine, iletilen sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşturulması talimatını verdi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE