15 Temmuz Derneği’nden Rektöre Ziyaret

15-06-2022
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın kurucuları, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Doç. Dr. Hasan Doğan ve Ayşe Arslantürk gibi değerli bilim insanlarının da Yönetim Kurulu’nda yer aldığı, 15 Temmuz Derneği, Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’ya ziyarette bulundu.

.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, 15 Temmuz’un yakın tarihimizde, milletimizi birleştiren günlerden biri olduğunu, bu günde Türk Milletinin, zincir vurulamaz özgürlüğüne ve demokrasisine sahip çıktığını aktararak 15 Temmuz’da kahramanlık destanı yazan Şehit Ömer Halisdemir’in adını taşıyan Üniversitemizin de her zaman vatan, millet ve bayrak sevdalısı yeni nesiller yetiştirmek üzere aralıksız olarak çalıştığını vurguladı.

Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu açıklamalarının sonunda, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan 15 Temmuz Derneği üyelerine içten teşekkürlerini sundu.

15 Temmuz Derneği üyeleri ise yaptıkları açıklamalarda, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin çok değerli bir kahramanın adını taşıdığını aktararak, buraya gerçekleştirilen ziyaretin kendileri için de çok değerli bir anlam taşıdığını söylediler.

Dernek üyeleri ayrıca, Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’nun kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alaka dolayısıyla da teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

loading...
Etiketler : 15 - Temmuz - Derneği’nden - Rektöre - Ziyaret -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE