Ak Parti İl Başkanı Özdemir'in Anneler Günü Mesajı

09-05-2014
Ak Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir,’’ Rabbimiz annelerimize karşı iyi davranmamızı emreder, Efendimiz (s.a.v)’de ‘’Cennet annelerin ayakları altındadır’’ diyerek, annelerimizin ne kadar büyük bir değere haiz olduğunu ifade etmişlerdir.

.

Ak Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir,’’ Rabbimiz annelerimize karşı iyi davranmamızı emreder, Efendimiz (s.a.v)’de  ‘’Cennet annelerin ayakları altındadır’’ diyerek, annelerimizin ne kadar büyük bir değere haiz olduğunu ifade etmişlerdir.

Özdemir mesajında şunları dile getirdi: ‘’ Toplum mimarı olan , insanımızın yetişmesinde, ilk  ve en etkili öğretmeni olan annelerimize çok büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir.  Biz büyük bir medeniyetin, rahmet toplumunun torunlarıyız. Camii duvarlarına kuş evleri yapan , yaralı göçmen kuşların tedavisi için vakıf kuran bir medeniyetin mirasçılarıyız. Geleceğin neslinin inşasında bu anlayışla hareket eden bir toplumuz. Annelerimiz  bu şuurla hareket eden nesiller inşa  ederse ;  huzura ve yeniden rahmet toplumuna, insanlığın imrendiği kaybettiğimiz medeniyet ufkuna kavuşuruz.

Annelerimiz ; en büyük görev size düşüyor .

Unuttuğumuz rahmet, merhamet ve sevgiyi ancak siz öğretir, bize yeniden inşa edersiniz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm annelerimizin anneler gününü kutlar, hepinizin kutsal ellerinden öperim ‘’ dedi.

loading...
Etiketler : Ak - Parti - İl - Başkanı - Özdemir'in - Anneler - Günü - Mesajı -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE