AK Parti Teşkilatı Belde Köy ve Mahalle Başkanları İle Toplantı Düzenledi

31-03-2022
AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanlığı Ramazan ayı öncesi Merkez Belde Köy ve Mahalle Başkanları ile istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya İl başkanı Ömer Kılıç, il ve ilçe teşkilat başkanları da katıldı.

.

Toplantı açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Şafak; Belde, Köy ve Mahalle Başkanlarına gündem değerlendirmesi yaptı. AK Parti olarak 2002 yılında iktidara gelişinden günümüze kadar geçen sürede Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde yapılan yatırımlar ve ülkemizin bu süreçte elde ettiği kazanımları anlattı.
Toplantıya gündem değerlendirmesi ile devam eden İl Başkanı Ömer Kılıç, ülkemizin yakın dönem politikalarını anlatarak iç ve dış politikanın yanı sıra ekonomik politikalar ve Bakanlık yatırımları ile ilgili bilgiler aktardı. Önümüzdeki dönemde de Niğde'mize yatırımların devam edeceği müjdesini verdi.
 
 
Toplantıya katılan Belde Köy ve Mahalle Başkanlarının görev yürüttükleri yerlerle alakalı sorunların dinlenerek gerekli çalışmaların başlatılması için programa alınmasının ardından Ramazan ayında yapılacak çalışma takviminin hazırlanmasıyla toplantı sona erdi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE