AK Parti Teşkilatından Tepki!

08-04-2019
AK Parti Teşkilatından Tepki!

.

AK Parti’de bugün mazbata programları vardı. İl Genel Meclis Üyesi olarak seçilen Bülent Küçüktuna, Ahmet Demirkoparan, Ömer Kılıç ve  Nusret Teksin’in mazbata programına, İl Başkanı Mahmut Peşin, Milletvekili Selim Gültekin, Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Şafak katıldı.

Mazbata programında  çekilen fotoğraf basında yer aldı. Fakat yerel bir internet haber sitesindeki fotoğraf oldukça dikkat çekici idi ve Teşkilat mensupları bu konuya tepkisini dile getirdi.

İl Başkanı, fotoğraf karesinden çıkarılmasını  ve haber metninde yer verilmemesine anlam veremedi.

Ak Parti Teşkilat mensupları  ‘’İl Başkanımın fotoğrafını fotoshop ile aradan kaldırmışsınız , bari fotoğraftaki eli de silseydiniz’’ diyerek tepkilerini dile getirerek fotoğrafın orjinalini haberin altına yorum olarak attılar.

Teşkilattan yapılan açıklamada; ‘’Ak Partinin Teşkilatlarının seçimlerdeki başarısı birilerini iyi rahatsız etmiş ki, Ak Partinin ve Cumhurbaşkanımızın Niğde Temsilcisi olan İl Başkanına yapılan saygısızlığı yapan haber sitesinin  ve buna bağlı gazetenin  bu uygulamaya neden gerek duyduğunu kamuoyunun taktirine bırakıyoruz’’ dedi .

ORJİNAL HALİ

loading...
Etiketler : AK - Parti - Teşkilatından - Tepki! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE