Bütçesi Ayrıldı Kamerası Takılmadı

27-01-2016
Bütçesi Ayrıldı Kamerası Takılmadı

.

Niğde Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Şinasi Göktepe il genel meclisi tarafından alınan karar sonra bazı köylere kamera takılması üzerine ayrılan 50 bin TL Bütçe İçin İl Genel Meclis Üyelerine ve İl Genel Meclis Başkanına teşekkür ederken bu kameraların biran önce takılması talebinde bulundu.

Niğde Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Şinasi Göktepe; “ il genel meclisi tarafından köylerimize kamera takılması için ayrılan 50 Bin Tl bütçenin biran önce köylere kamera takılması için kullanılması gerekiyor. Köylerimizde her geçen gün bakkal ve bayilerde hırsızlıklar artıyor. Bu hırsızlıkların biran önce önün geçmek ve esnaflarımızın mağdur olmamasını istiyoruz. İl genel meclis üyelerimiz ve başkanımız bu köylerimize takılacak kameraları biran öce taktırmalarını istiyoruz. Bu kameraların her takılmadı sürece köylerdeki bakkallarımız yapılan hırsızlık sonucu mağdur oluyor. Geçtiğimiz gün Edikli beldemizde bir gecede 5 bakkalımız soyuldu.  Eğer buraya kamera takılsaydı belki bu hırsızlık olmayacaktı ve bakkalımız mağdur olmayacaktı” dedi.

Köy yerinde evine bir parça ekmek götürebilmek için soğuk kış günü bakkalında çalışan vatandaşımız akşam bakkalını kapatıp sabah geldiğinde soyulduğunu görmek ve duymak istemiyoruz. Biz il genel meclis üyesi ve başkanımızdan bu köylere takılması planlanan mobese kameraların biran önce takılmasını ve esnaflarımızın mağdur olmamasını istiyoruz. 

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE