ÇOCUK YOĞUN BAKIM VE YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ YENİLENDİ

02-01-2020

.

Hizmet kalitesini artırmak ve hastalara daha iyi imkânlar sunmak amacıyla Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yenilenen Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, yenilenerek hizmete girdi.
 
Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Bilal Günaydın, Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’nin tamamen yenilenerek 7 hasta kapasiteli hizmet verdiğini, 32 yatak kapasiteli Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi’nin de yenilenerek hizmet vermeye başlayacağını söyledi.
 
Başhekim Günaydın, “Hastanemiz Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’ni modern bir hale getirdik. Şu anda 6 hastamız bu ünitemizde tedavi görüyor. Tamamen düzenledik ve şu an yenilenmiş şekilde hizmete sunduk. Bunun dışında hastanemizde bulunan Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi’ni de aynı şekilde modernleştirdik. Anne otelimizi genişleterek yeni odaları kullanıma sunduk. Ayrıca annelerin kullanabilmesi için banyo odaları oluşturarak kullanılabilir hale getirdik. Aynı zamanda Anne oteli yanında bulunan Yeni Doğan İşitme Testi odasını bulunduğu yerden daha uygun bir yere taşıyarak mahremiyete yönelik tedbirler aldık. Hasta yakınlarımızın istediği şekilde bir konfor sağlanmış durumdadır” dedi.
 
 
 
loading...
Etiketler : ÇOCUK - YOĞUN - BAKIM - VE - YENİ - DOĞAN - YOĞUN - BAKIM - ÜNİTESİ - YENİLENDİ -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE