DARBEDEN NOTLAR.. BU YAZIYI İYİ OKUYUN!
Behlül Yasin Aksoy
.

Yanında vurulan onlarca insanı görüp cinnet geçiren halkın masum sivillere ateş edenlerin birkaçını kemerle dövmesine duyar kasıyorsunuz?

Peki Meclisimizi bombalayan o hain pilotlar için de iki kelime etmeyi düşünüyor musunuz?

Milli egemenliğimizin temsili, kuruluşu için milyonlarca şehit verdiğimiz o yüce meclisin bombalanmasından hiç mi üzüntü duymuyorsunuz?

Devletin helikopterini kaçırıp, uzun yıllar savaş ihtimali yaşadığımız bir ülkeye sığınabilen komutanların yüzlerine tükürmeyecekmisiniz?

Kendi halkına ateş eden komutanlara,askerlere, meclisi bombalayan pilotlara tepki koyma, yeni darbe için zihinsel ortam hazırla. Yemezler. Halka ateş eden askerlere, meclisi bombalayan pilotlara tepki koymayan sanat,spor,bilim adamı,yazar,kanaat önderide darbe şakşakçısıdır.

Gün kimin darbe sevici, kimin darbe karşıtı, kimin aydın, kimin soytarı olduğunu öğrenme günüdür. Lanet olsun halkına silah sıkanlara, lanet olsun bu milletin meclisini bombalayanlara ve lanet olsun buna gizli ya da açık destek verenlere. Halkını,polisini,TBMM'yi helikopterle tarayanın dini,dili,meşrebi,mesleği sorulmaz!

Kahpe, vatan haini denir! İnsanlara açtığınız ateş tatbikatsa yedikleri dayak da tatbikat Tatbikatta yok mu saldıran biri, aha bu o işte. 10 saat. Az bir süre değil. Bu süre içinde 50'den fazla teslim ol çağrısı, bu çağrılara tank atışıyla verilen cevaplar. Karşılığı ise kemer.

Açıkça "darbeyi destekliyorum" diyemeyenlerin tartışma zeminini kaydırma metodudur bu. Yemeyin, suratlarına çarpın darbeciliklerini.

17-07-2016 12:32
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
  • fatih kerim tarafından 2016-07-25 4:14:55 tarihinde yazıldı.
    eyvallah.

Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE