Müsiad Niğde Şubesi Ankara Ziyaretlerinde Önemli Görüşmeler Gerçekleştirdi

21-10-2018
Müsiad Niğde Şubesi Ankara Ziyaretlerinde Önemli Görüşmeler Gerçekleştirdi

.

Niğde MÜSİAD Başkanı Mücahit UMUCU ve şube yönetiminden Mali İşler Başkanı Şerafettin HAN ile Sektör Kurulları Başkanları Faruk ÖZKAYNAR, Bayram UZAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza DEMİRAY Ankara'da ziyaretlerde bulundular.

Hacı Bayram-ı Veli Hazretleri'nin ziyaretinin akabinde Niğde Milletvekillerimiz Selim GÜLTEKİN, Yavuz ERGÜN ve Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ’a hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirildi.

MÜSİAD'ın yerelde Niğde ekonomisine kazandırmaya gayret gösterdiği konularla ilgili istişareler yapıldı. Müsiad’ın  temel hassasiyet noktaları ifade edildi. Uygulamaya konulması muhtemel projelerin konu başlıkları dile getirildi.

Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı 24. ve 25. Dönem Niğde Milletvekili Alparslan KAVAKLIOĞLU ile, savunma sanayi sektöründeki gelişmeler ve önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek projelere ilişkin istişarelerde bulunuldu.

TOBB Genel İdare Kurulu üyesi 22 ve 25. Dönem Niğde Milletvekili Erdoğan ÖZEGEN ile TOBB’da, memleketimiz ekonomisi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.

Başkan Umucu; ‘’Ankara ziyaretlerimizin son durağı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Halkla İlişkiler Başkanımız İlker ASTARCI Bey’in misafiri olduk. Yaşanan gelişmeler ışığında milli ve manevi değerlerimiz üzerinden kültürel ana kodlarımıza dönüşüm konusu ele alındı. Bu ziyaretler bizim ve ilimiz için oldukça verimli geçti. Her geçen gün artan üye sayısı ile Müsiad Niğde’de önemli çalışmalara öncülük edecek. Ankara dönüşünde, Aksaray Müsiad Başkanı Eyüp Dağdaş ve üyeleri ile biraraya gelerek, yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduk’’ dedi.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE