Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’in Ramazan Bayramı Mesajı

02-05-2022
“Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, gönüller arasında köprülerin kurulup, karşılıklı sevgi ve saygı duygularının coştuğu, hoşgörü duygusunun hâkim olduğu bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın engin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıkların giderildiği, kardeşçe kucaklaştıkları, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı birlik ve beraberliğimizin kuvvetlendiği müstesna günlerimizdendir.
Bu bağlamda; bugün bizlere düşen görev ise, toplumumuzun manevi zenginlikleri olan bayramları fırsat bilerek gelenek ve göreneklerimizi kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bayramımızın sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşımamız hepimizin ortak görev ve sorumluluğu olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Birlik ve beraberlik duygusunun gelişmesine, karşılıklı güven ortamının güçlenmesine vesile olan bayramımızın, tüm Dünyaya, Ülkemize ve İlimize sağlık mutluluk ve güzellikler getirmesini diler, tüm Niğdeli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutlar; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE