Uluslararası Staj Öğrencilerinden Birimlere Ziyaret

29-03-2022
Kazak Milli Kızlar Pedagoji Üniversitesi ile Al Farabi Milli Üniversitesinden zorunlu stajları için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesine gelen öğrenciler Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’ya ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bekir Çınar’a ziyarette bulundular.

.

Eğitim ve İletişim Fakülteleri, Kimya, Biyoloji ve İngiliz Dili ve Edebiyatı, Çağdaş Türk Lehçeleri ile Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinde zorunlu stajlarını başarıyla yapan uluslararası öğrenciler ayrıca kendilerine destek sağlayan akademik ve idari birimlerine nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu nazik ziyaretleri dolayısıyla uluslararası öğrencilere teşekkür etti ve uluslararası ikili anlaşmaların öğrencilerin akademik gelişimleri için önemli bir kazanım sağladığını ifade ederek bu tarz ikili anlaşmaları artırma gayretinde olduklarını söyledi.

Kazak Milli Kızlar Pedagoji Üniversitesi ile Al Farabi Milli Üniversitesinden zorunlu stajları için Üniversiteye gelen öğrenciler ve Genetik Bölümü öğrencileri ayrıca düzenlenen yemek programında bir araya geldiler

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE