Yaz Futbol Okulu Çalışmaları Devam ediyor

26-07-2022
Niğde belediyesinin organize ettiği,Gençlik spor il müdürlüğünün katkılarıyla Niğde Belediyespor olarak ''Bizim Mahallemiz'' yaz futbol okulu çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

.

Niğde Belediyespor Futbol şube sorumlusu İdris Gündoğan; Şehrin dört ayrı noktasında,bizzat çocukların Mahallesinde yaklaşık 1250 çocuğumuza Efendibey kentsel dönüşüm sahaları,İlhanlı Ramazan Konuş gençlik merkezi futbol sahası,özbelde millet bahçesi kapalı halısaha ve Bucakçayır semt sahalarında gerek futbol eğitimi gerekse sosyal anlamda gelişimlerine katkı sağlamak öncelikli hedefimizdir.Ayrıca bu şehrin çocuklarınında yeteneklerine inandığımızı, onların profesyonel liglerde yer almalarının en doğal hakları olduğunu biliyoruz.

Son yıllarda Ülkemizde bayan futbolunda yoğun bir gelişme mevcut olup Şehrimizde yaşayan bayanlarımızın da bu anlamda çok yetenekli olduklarını, bayan futbol yaz okulları ile birlikte farketmiş bulunuyoruz. Bu gerekçe ile bayan futbol takımı kurmak üzere Niğde Belediyespor olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

İlerleyen günlerde Bucakçayır semt sahasında il protokolünün de katılımıyla mahalleler arası futbol şöleni gerçekleştireceğiz. Bu imkânları sağlamamızda bizden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Emrah Özdemir’e ilimiz,sporcularımız ve kulübümüz adına teşekkür ederiz''dedi

loading...
Etiketler : Yaz - Futbol - Okulu - Çalışmaları - Devam - ediyor -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE